Menu

19 km od Kubíček VHS

Vyrazte s námi na výlet v květnu

Dalimilova rozhledna stojí na vrchu Větrov nedaleko osady Velké Vrbno, která je součástí Starého Města pod Sněžníkem. Kamenná stavba je replikou historické rozhledny, která stála na Králickém Sněžníku.

Zobrazit na mapě

Informace

Kóta paty: 918 m n. m.
Rok vzniku: 2021
Výška stavby: 33 m
Počet schodů: 168
Počet vyhlídkových plošin: 2

Dalimilova rozhledna

Na vrchol kamenné krásky vede 168 schodů, po nichž vystoupáte na cimbuří s krásným výhledem do kraje…

Více na webu Turistika.cz

Dalimilova rozhledna a chata Paprsek (malý okruh z Velkého Vrbna)

Trasa tohoto výletu je natolik schůdná pro všechny věkové kategorie, že zřejmě zaujme téměř každého. Setkáme se zde nejen z krásnou přírodou a známou horskou chatou, ale také navštívíme jednu z nejnovějších i nejkrásnějších rozhleden na našem území….

Více na webu Turistika.cz

Kubíček VHS kalendář 2024

Rádi bychom vás seznámili s okolím firmy Kubíček VHS, která sídlí v podhůří Jeseníků, na okraji Velkých Losin. Během několika minut autem nebo pěšky můžete objevit krásy našeho okolí, jako jsou Kralický Sněžník, Praděd či další lokality.

Zpět na seznamLedenÚnorBřezenDubenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec

Partneři

Farmtec a.s.
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.
Veolia
ASIO
Heineken
ČEZ
JOIN-TECH
SmVaK
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
VaS
DUSLO
Staropramen
KOBIT
ENVI-PUR
Lenzing
ČEPRO
Draslovka
SčVK
Spolchemie
Green Gas DPB
Kunst
Esotech
DEZA
Orlen
Marn

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991, se sídlem ve Velkých Losinách v České republice. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK řídí hlavními firemními zásadami: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně.

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz