Menu

Lokalita

ČOV Krnov (CZ)

Produkty

Soustrojí dmychadel 3D80B-250K

Partner

Krnovské vodovody a kanalizace s.r.o.

Nasávané množství

Q1 = 1800,6 - 4012,2 m3/hod

Tlak na výtlaku

dp = 76 kPa

Výkon elektromotoru

P1 = 132 kW

Jedná se tak o další úspěšnou realizaci velkých ROOTsových dmychadel na našem domácím trhu, která tak potvrzuje, že tato technologie má své opodstatněné místo v podobných aplikacích, kde je vyžadováno spolehlivé, robustní a zároveň relativně jednoduché a provozem ověřené zařízení.

Jen pro představu, tato soustrojí dodávají každé až 4000 m3 vzduchu za hodinu a provozní přetlak je 76 kPa.

S váhou přes 3 tuny se pak také nejedná o žádné drobky.

Výhodou pro provozovatele, kterým je společnost Krnovské vodovody a kanalizace s.r.o., je i snadno dostupný profesionální servis, který v celé republice zajišťuje naše vlastní servisní oddělení.

Partneři

Farmtec a.s.
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.
Veolia
ASIO
Heineken
ČEZ
JOIN-TECH
SmVaK
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
VaS
DUSLO
Staropramen
KOBIT
ENVI-PUR
Lenzing
ČEPRO
Draslovka
SčVK
Spolchemie
Green Gas DPB
Kunst
Esotech
DEZA
Orlen
Marn

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991, se sídlem ve Velkých Losinách v České republice. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK řídí hlavními firemními zásadami: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně.

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz