Menu

Důvodem zvolení Světového dne vody je skutečnost, že na světě je více než miliarda lidí, kteří trpí nedostatkem pitné vody, nebo přístupem k vodě obecně.

Jsme pyšní na to, že dmychadla společnosti KUBÍČEK VHS, jsou významnou součástí technologie čistíren odpadních vod a úpraven pitných vod, čímž i my přispíváme k tomu, aby nám mohla z kohoutku téct voda, které se můžeme bez obav napít a naopak voda, která od nás odteče po spláchnutí, nebo vysprchování je vyčištěna natolik, že muže být vrácena do recipientu v takové kvalitě, aby dále nezatěžovala životní prostředí.

Osvěta je pro toto téma velmi důležitá, a proto jsme dnes s radostí přivítali speciální návštěvu žáků první a osmé třídy základní školy ve Velkých Losinách, kterým jsme ukázali nejen naše výrobky, ale pokusili se jim vysvětlit, jak funguje koloběh vody a jak se k vodě chovat.

Vše, co v oblasti environmentu děláme, děláme hlavně pro naše děti, které jsou nejen naše budoucnost, ale budoucností celé planety Země.

Světový den vody

Partneři

Farmtec a.s.
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.
Veolia
ASIO
Heineken
ČEZ
JOIN-TECH
SmVaK
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
VaS
DUSLO
Staropramen
KOBIT
ENVI-PUR
Lenzing
ČEPRO
Draslovka
SčVK
Spolchemie
Green Gas DPB
Kunst
Esotech
DEZA
Orlen
Marn

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991, se sídlem ve Velkých Losinách v České republice. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK řídí hlavními firemními zásadami: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně.

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz