Menu

Jsme velmi hrdí na to, že náš stánek, který byl pod záštitou ministerstva průmyslu a obchodu, a dále společností Czechinvest a Czechtrade, podpořil svou účastí samotný ministr pan Jozef Síkela, který si se zaujetím vyslechl krátkou přednášku o našich produktech a jejich možném využití právě na Ukrajině, což pro nás bylo velké ocenění a zároveň potvrzení, že jsme na správné cestě.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se na organizaci tohoto veletrhu podíleli, a všem našim zákazníkům, ať současným, nebo budoucím, kteří nás ve Varšavě navštívili a podporují tím naše snažení. Doufáme, že produkty naší společnosti Kubíček VHS, s.r.o. brzy budou moci přispět k obnově Ukrajiny a že se nám podaří v budoucnu spolupracovat na dalších projektech v této zemi.

Team Kubíček VHS, s.r.o.

#kubicekvhs  #rootsblowers  #rebuildukraine

Partneři

Farmtec a.s.
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.
Veolia
ASIO
Heineken
ČEZ
JOIN-TECH
SmVaK
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
VaS
DUSLO
Staropramen
KOBIT
ENVI-PUR
Lenzing
ČEPRO
Draslovka
SčVK
Spolchemie
Green Gas DPB
Kunst
Esotech
DEZA
Orlen
Marn

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991, se sídlem ve Velkých Losinách v České republice. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK řídí hlavními firemními zásadami: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně.

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz