Menu

Stránky chovateleryb.cz slouží pro prezentaci části našeho výrobního programu, který se zaměřuje čistě na aplikace spojené s chovem ryb.

Aplikace tak máme od aerace líhní, přes provzdušňování rybníků a chovných nádrží na farmách a RAS až po výlovy a uskladnění ryb na sádkách.

Ve spolupráci s našimi stálými partnery neustále vyvíjíme nové aplikace a způsoby použití pro naše výrobky a zvyšujeme tak bezpečnost a účinnost rybochovných zařízení.

Prozkoumejte všechny naše nové weby:

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz

Partneři

Veolia
ASIO
Heineken
ČEZ
JOIN-TECH
SmVaK
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
VaS
DUSLO
Staropramen
KOBIT
ENVI-PUR
Lenzing
ČEPRO
Draslovka
SčVK
Spolchemie
Green Gas DPB
Kunst
Esotech
DEZA
Orlen
Marn

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je ryze česká společnost, založená v roce 1991, se sídlem ve Velkých Losinách v České republice. Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem dmychadel pro široké spektrum aplikací. Svým partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich výrobků a služeb. Dmychadla vlastní konstrukce jsou vyvíjena a vyráběna ve Velkých Losinách. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK řídí hlavními firemními zásadami: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně.

kubicekvhs.cz | chovateleryb.cz | sverakykasper.cz