KUBÍČEK VHS

stanek

  Společnost KUBÍČEK VHS se specializuje na výrobu  ROOTsových dmychadel a dmychadlových soustrojí využívaných ve velmi širokém spektru oborů – od průmyslu (například zdroje vzduchu pro čistírny odpadních vod, úpravny pitných vod) až po zemědělství (dmychadlová soustrojí pro dojící linky), nebo potravinářství, stavebnictví a řadu dalších odvětví.

  Předností dmychadel společnosti KUBÍČEK VHS, je kompaktní konstrukce, vyznačující se mimořádnou odolností, spolehlivostí, nízkými nároky na údržbu a současně velmi dlouhou životností.

  Jsme také největším českým výrobcem a dodavatelem speciálních dmychadel a zařízení pro odsávání a přepravu výbušných plynů. Na českém, a stále více také na zahraničním trhu působí společnost KUBÍČEK VHS již více než 27 let. Svým tuzemským i zahraničním partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich služeb. Od prvního kontaktu s klientem, až po dodávku a instalaci zařízení i následující servisní služby, se všichni zaměstnanci společnosti KUBÍČEK VHS zcela podřizují hlavním firemním zásadám: Řešit požadavky zákazníka individuálně, rychle, korektně a nadstandardně vstřícně. Důkazem, že takový přístup ke klientům má úspěch, jsou pozitivní reference našich českých i zahraničních klientů a dlouholetá vzájemná spolupráce. To vede také k permanentnímu rozvoji firmy, rozšiřování výrobních kapacit a zvyšování počtu pracovních míst. Společnost KUBÍČEK VHS má sídlo ve Velkých Losinách, v předhůří Jeseníků. Lokalita je mimo jiné proslavená světoznámými lázněmi a ruční papírnou. V regionu patří firma mezi významné a stabilní zaměstnavatele - aktuálně pro ni pracuje více než stovka zaměstnanců.

  Kromě technologicky dokonalé výroby, prodeje a velmi flexibilního servisu, disponuje společnost KUBÍČEK VHS také vlastním vývojovým pracovištěm, které dokáže navrhnout taková konstrukční řešení, jež splní všechny individuální požadavky zákazníka. Klientům jsme tedy schopni nabídnout technologicky vyspělá, sofistikovaná zařízení, která jsou výkonnější, energeticky úsporná, s výrazně nižší hladinou hluku a vysokou mírou bezpečnosti. Naše dmychadla a dmychadlová soustrojí mají přitom jen minimální nároky na údržbu a obsluhu.

  Garantujeme fundovaný servis a opravy nejen našich vlastních produktů, ale také zařízení od jiných výrobců. To podstatně zvyšuje komfort všech našich zákazníků. U vlastních produktů nabízíme i nadstandardní záruční lhůty a v České republice také expresní servis během 24 hodin, v některých lokalitách dokonce už během pouhých 12 hodin.

KUBÍČEK VHS, s.r.o. je samozřejmě držitelem osvědčení kvality řízení a certifikátů dle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, GOST a UkrSEPRO.

©2019 KUBÍČEK VHS, s.r.o.